Tabtech s.r.o.

Společnost tabtech s.r.o. vstoupila na trh s výrobou a prodejem polohovatelných hydraulických zdvihacích stolů a podobných zařízení, především k vybavení veterinárních ordinací a klinik a to v tuzemském i v celoevropském rozsahu. Výrobu těchto zařízení v několika posledních letech zavedla sesterská společnost Strojírenská výroba HBH s.r.o., která úzce navázala s Ing. Jaroslavem Michlíkem na dlouholetou tradici a s tím spojenou zkušenost v oboru.

Ing. Jaroslav Michlík pracuje v oblasti zdravotnické techniky již od roku 1973. V prvních letech se hlavní spektrum jeho zájmu zaměřilo na obchodní a servisní činnost. Stále více však byly vyvíjeny a vyráběny vlastní výrobky s postupnou orientací na veterinární použití. Především ve spolupráci s našimi veterinárními lékaři plynule od roku 1998 vytvářel ucelený sortiment výrobků pro tuto sféru. Na základě velmi dobrých kontaktů s klinickými pracovišti dochází i nadále k neustálému vylepšování a doplňování základní nabídky. Kromě toho jsou rovněž navrhovány zcela nové modely stolů. Jde nám společně především o ergonomické a kvalitní provedení s kompletním příslušenstvím. Z těchto požadavků nehodláme slevovat.

Vzhledem k tomu, že disponujeme vlastním vývojem, dokážeme podle individuálních požadavků uživatele naše výrobky přizpůsobit jeho potřebě nebo pro něj navrhnout a vyrobit výrobek zcela nový.

Jak je vidět z našeho sortimentu, pokrýváme především oblast veterinární praxe malých zvířat. Pro zahraniční odběratele z oboru výzkumu a biotechnologií jsme vyráběli celou řadu různých stolů a doplňků na zakázku. Zkušenosti a zajímavá řešení z této oblasti jsme využili v ostatních odvětvích.

Náš sortiment zahrnuje i některé speciální výrobky pro využití ve veterinární praxi koní a

skotu. Tomuto směru se budeme dále více věnovat a díky nabitým zkušenostem rozšiřovat naši nabídku o nové výrobky.